Как сделать документы на трактор в Украине

Робототехніка | Автор топика: Jochevel

В Україні відбулася перша олімпіада з робототехніки
Короткі новини
16 квітня 2009 p.
В Україні вперше відбулася Національна Олімпіада з робототехніки.

У ній взяли участь діти віком від восьми до шістнадцяти років з усієї країни.

Змагання 35 команд з Києва, Одеси, Харкова, Сімферополя були розподілені на дві ліги: молодша і середня. З допомогою справжніх роботів LEGO Mindstorms учасникам треба було вирішувати складні завдання, будувати робоконструкції, наділяючи їх штучним інтелектом, повідомила ПРОЛЕГО, компанія-партнер LEGO Education в Україні.

Перед початком олімпіади командам представили конкретні завдання: певна траєкторія руху робота та умови її проходження. Крім того, учасники середньої ліги повинні були ще збивати роботом мішені. На першому етапі змагань діти збирали, програмувати і тестували роботів на спеціальному "ринзі". Другим етапом були власне роботоперегони: кожна команда мала дві спроби проходження ігрового поля.

"Учасники дуже переживали за свої творіння: роботи часто натрапляли на перешкоди, збивалися з траєкторії, падали зі столу. Діти відразу кидалися рятувати техніку. <...> Конкуренція була дуже велика, адже юні інженери боролися за головний приз - можливість представляти Україну на Світовий Олімпіаді з роботехніки в Кореї ", - розповідають організатори.

У світі подібні олімпіади відбуваються вже 10 років.
Тільки цього року в список країн-учасників потрапила Україна. В Кореї її буде представляти команда-переможець середньої ліги Національної Олімпіади під назвою Архангели. Переможцем молодшої ліги стала команда Віonicle. Також, всі діти, які отримали призові місця, отримали конструктори LEGO.

Zenon (Godeliff) 1. Чи здатні українські технарі розробити та розпочати виробництво побутових роботів, що будуть прибирати приміщення звичайних українських квартир?
2. Які спеціалісти для цього потрібні?
3. Скільки на це потрібно часу?
4. Скільки на це потрібно грошей?

Evgenia (Jamin) Все зависит от нашего правительства :)

Zenon (Godeliff) Якщо розраховувати на уряд, то можна всім йти на цвинтар...
Все залежить від ГРОМАДЯН! ;)

Alexander (Rajanya) #4
+100!!!

Volodimir (Lizette) ребята, скиньте пару ссилок, все що є по робототехніці, можливо технологія, конструкції, програмування, буду дуже вдячний)))))))

Zenon (Godeliff) http://robo.com.ua/news.php
http://www.aot.ru/index.html
http://roboforum.ru/

Це ті посилання що є у мене в закладках...

Fyodor (Ameen) ИМХО, тема совершенно надуманная и не актуальная для украины даже в среднесрочной перспективе на ближайшие 50 лет.

Я еще могу понять тему промышленных роботов на некоем сборочном конвейере, допустим, тракторов на южмаше, или двигателей, или еще какой хрени.

Применение роботехники в быту это даже не завтра, а послезавтра.

Для эффективного применения роботов например для уборки жилья само жилье должно отвечать определенным стандартам. такого жилья нет пока еще не только в украине, но и в более развитых странах. даже стандартов такого жилья не разработали.

Так что давайте заканчивать обсуждать фантастику.

ИМХО, не стоит корячится и разрабатывать такую сложную технику с элементами ИИ для того, что бы потешить людскую лень.

Тем более, что еще очень долго будет достаточно людей, готовых делать эту работу за значительно меньше деньги и более эффективно.

Zenon (Godeliff) Роботи для побуту цікаві в тому плані, що не надто дорогі і дозволяють відпрацювати методику розпізнавання образів. Це лише крок до розвитку робототехніки. Розмова ж не йде про державні програми чи широкомасштабні інвестиційні проекти. Мова йде лише про наукові дослідження у галузі робототехніки. Тему я підняв, бо один знайомий подумує над вкладенням грошей (не з метою отримання прибутку) в створення експериментальних моделей роботів.

Fyodor (Ameen) Евгений, в качестве хобби это пойдет.

Zenon (Godeliff) Поки що про це і мова )

Volodimir (Lizette) в нас є достатній науковий потенціал, щоб розвивати цю галузь. На даному етапі йдуть лише розробки, просто ми ще знайшли застосування цим роботам...

Volodimir (Lizette) доречі, дякую за ссилки)))

Tags: Как сделать документы на трактор в Украине

Оформление ООО в Польше 600 Евро!!! [email protected] www.skybud.pl работа в Польше.

как поменять прова тракториста украинские. на росийские | Автор топика: Вадим

Валерий Почему надо именно менять? Достаточно в Гостехнадзоре получить российского образца.
Но и это пока необязательно, если Вы обеспокоены изменениями в законе о БДД.

Светлана Обменять ВУ Вы можете только при наличии вида на жительство в РФ, если его нет, - значит учиться по новой в России и получать удостоверение только на время регистрации, но здесь возникнут проблемы с восстановлением имеющихся категорий. Это абсолютно точно, я ген. директор автошколы.

Как сделать переломную раму кулак УАЗ на самоходку видео
Как сделать противовесы на МТЗ 82 своими руками
Как сделать фрезу к мотоблоку своими руками
Показать / написать / закрыть комментарий(ии)